Nieuwe Kama Stansmachine

Kama TS 105Eind mei heeft Van As een nieuwe Kama ‘vlak’ stansmachine aangeschaft te vervanging van onze bestaande ‘rond’ stansmachine.
De productiesnelheid van de nieuwe machine ligt ca. 65% hoger dan de oude en ook het grotere stansformaat (74 x 105 cm) sluit beter aan bij het bestaande machinepark.

Vooral bij de productie van Quartas kalenders zorgt deze investering voor een verkorting van de productietijd en een verlaging van de kostprijs. Niet alleen door de hogere productie snelheid maar ook doordat het nasnijden van de kalenderschilden na het stansen komt te vervallen.

De nieuwe stansmachine maakt het ook mogelijk om invulling te geven aan diverse wensen van klanten t.a.v. het stansen van Static Paper zowel voor ‘die-cut’ als ‘kis-cut’ stansingen.